skip to Main Content

Doğuş Tüp Bebek Merkezi 1992 yılında Op. Dr. Şevket ALPTÜRK tarafından Doğuş Doğum Kliniği adı altında Kadın Sağlığı, Hamilelik ve Doğum hizmetleri vererek kurulmuştur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.) Sağlık Bakanlığından 2005 yılında Doğuş Hastanesi ve 2006 yılında ise Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olma (Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi) onayını almıştır.

Hastane olarak özellikle yardımcı üreme teknikleriyle bebeği olmayan (kısırlık sorunu yaşayan) çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, tüm kadın hastalıkları, genetik testler ve doğum alanında karşılaşabileceğiniz problemlere de çözümler sunmaktayız.

Embriyoloji Laboratuvarı Sperm - Embriyo Dondurma  Yumurta Toplama İşlemi

Merkezimiz Şht. Mustafa Erdoğan Sok. No: 19 Yenişehir / Lefkoşa adresinde uzun yıllardır deneyimli ekibi, modern fiziki şartları, yüksek teknolojik ekipmanları, uzman tıbbi ve idari kadrosuyla Kıbrıs’ın en köklü ve güvenilir sağlık kuruluşlarından biridir.

 

Hizmetlerimiz

Merkezinde Tüp bebekYumurta donasyonu, Sperm donasyonu, Embriyo donasyonu, Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT), Taşıyıcı annelik ve Yumurta dondurma tedavileri etik kurallar çerçevesinde, en yüksek kalitede sizlerin tıbbi ve ruhsal ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hiçbir bekleme süreci olmadan yapılmaktadır.

Genetik Laboratuvarımızda PGT-A, PGT-M, NGS, Yumurta donörleri için CGT testi ile kapsamlı tarama, Endometrium reseptivitesini ölçmek için ERA test, ve hamile hastalarımıza Pre-Natal Testsler (Fetal DNA Taraması) yapmaktayız.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi hizmet kalitesi, hasta memnuniyeti ve gebelik başarı oranlarının yanı sıra tedavi ettiği çiftlerin sayısı bakımından Kıbrıs’ın en çok tercih edilen referans tüp bebek merkezi olarak gösterilmektedir. 

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Back To Top