skip to Main Content

Doğuş Tüp Bebek Merkezi 1992 yılında Op. Dr. Şevket ALPTÜRK tarafından  Doğuş Doğum Kliniği adı altında Kadın Sağlığı, Hamilelik ve Doğum hizmetleri vererek kurulmuştur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.) Sağlık Bakanlığından 2005 yılında Doğuş Hastanesi ve 2006 yılında ise Tüp Bebek Merkezi olma (Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi) onayını almıştır.

Hastane olarak özellikle bebeği olmayan çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları alanında karşılaşabileceğiniz problemlere de çözümler sunmaktayız.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Laboratuvarı Doğuş Tüp Bebek Merkezi Cryo Sperm Doğuş Tüp Bebek Merkezi Laboratuvarı Yumurta Toplama

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Şht. Mustafa Erdoğan Sok. No: 19 Yenişehir / Lefkoşa adresinde uzun yıllardır deneyimli ekibi, modern fiziki şartları, yüksek teknolojik ekipmanları, uzman tıbbi ve idari kadrosuyla kıbrısın en köklü ve güvenilir sağlık kuruluşlarından biridir.

 

Hizmetlerimiz

Merkezinde normal Tüp bebek (IVF/ICSI) tedavisinin yanı sıra Yumurta donasyonu, Sperm donasyonu, Embriyo donasyonu, Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT), Taşıyıcı Annelik ve Yumurta dondurma tedavileri etik kurallar çerçevesinde, en yüksek kalitede sizlerin tıbbi ve ruhsal ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hiçbir bekleme süreci olmadan yapılmaktadır.

Kıbrıs tüp bebek ve donasyon merkezimiz hizmet kalitesi, hasta memnuniyeti ve gebelik başarı oranlarının yanısıra tedavi ettiği çiftlerin sayısı bakımından Kıbrısın en çok tercih edilen referans tüp bebek merkezi olarak gösterilmektedir. 

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Back To Top