skip to Main Content

Kıbrıs Tüp Bebek Yorumları

Tüp Bebek Tedavisini Kıbrıs’ta merkezimiz Doğuş Tüp Bebek Merkezide yaptıran hastalarımızdan yorumlar, tecrübeler ve düşünceler…

Sizlerde tedavinizle ilgili yorumları bize e-mail olarak göndererek yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Yorumları

S.C

Şevket Hocam o mübarek ellerinizden çok öpüyorum. İnsanları sevindiriyorsunuz yüce mevlamda sizleri her daim sevindirsin.

C.E

Sevgili doktorumuz Sayın Dr. Şevket Alptürk hocam allah sizden ve ekibinden razı olsun. 22 yıl sonra dünyalar tatlısı Mert oğlumuzu kucağımıza aldık. Önce allahima sonra size ve ekibine teşekkür ediyorum. Allahım sizden razı olsun.

F.H

Hocam 27 yıl sonra sayenizde anneliği ve babalığı tattık. Çok şükür sayenizde bir oğlumuz birde kızımız oldu. İkiside sağlıklı. Ellerinizden öpmeye Kıbrıs'a ziyaretinize getireceğiz. Önce yüce rabbimin sonrada sizin sayenizde. Sevgiler Saygılar tüm ekibinize..

H.Y.

Başta şevket hocam olmak üzere bütün doğuş tüp bebek çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederim. Sayenizde ikiz çocuklarımızı kucağımıza almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen bütün ekibinize minnettarız. Teşekkürler.

S.H.

Merhaba Şevket bey, Ben gerçekleştirmiş olduğunuz tüp bebek tedavisi sonucu ikiz bebek bekliyorum. Size çok teşekkür ederim. Bu mutluluğu yaşattığınız için minnettarım. Size sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Kendinize çok iyi bakın bir çok çifttin size ihtiyacı var.

C.A.

Sayın Şevket Alptürk hocam. Sayenizde nur topu gibi ikizlerimiz oldu. Can ve Zeynep. Şu anda 7.aylarına girdiler. Bize bu mutluluğu yaşatıp hayata döndürdüğünüzden dolayı size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

A.A.

Sayın Dr. Şevket Alptürk hocam size Ankara'dan yazıyorum. Sayenizde 3 yaşında bir oğlum var. İsmini Ataberk koyduk. Kıbrıs'a gelip sizi görmek istiyorum ve sadece teşekür etmek için yazıyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesini Saygılar iyi çalışmalar.

A.T.

Sizden ve tüm emeği geçen personelden allah razı olsun siznerin sayasinde çocuk sahibi ve allahın izniyne evlat sahibi oldum sizleri hiç unutmacam hocam allah razı olsun.

E.M.

Merhaba Şevket bey. Önce Allah'ın, sonra sizin yardımlarınızla çok şükür filiz kızımız dünyaya geldi. Size ve ekibinize çok teşekkürler. Evimize güneş doğdu. Allah hepinizden razı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

A.B.

Sayın Dr. Şevket Alptürk ve ekibine tüm içtenlikle teşekkür ederiz. Ben ve eşim ilk tüp bebek denememizde Allahın da izniyle başarılı bir sonuçla karşılaştık ve çok mutluyuz. Şu an hamileliğimin 5. ayındayım ve inanılmaz bir duygu. Allahtan dileğim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın. Tekrardan teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz

S.S.

Merhaba Can Bey, Öncelikle Doğuş Tüp Bebek Merkezi doktoruna, personeline ve binlerce kez size çok teşekkürler. Bizlere, ailemize mutluluk kaynağımız, tamamlayıcımız dünaynın en harika meyvesi bebişleri bize kazandırdığınız için ben ve eşim sizleri sevgiyle kucaklıyoruz. iyiki varsınız.

B.S.

Sayın Dr. Şevket Alptürk. Biz sizin sayenizde şu an hayatımızda en güzel duygusunu yaşıyoruz. İkiz oğullarımız Mete ve Oğuz 2. yaşlarına girdiler. En kısa zamanda Kıbrıs'a ziyaretinize gelmek istiyoruz. Tüm ekibinize selamlar.

A.G.

Degerli Hocam Dr. Şevket Bey, Bebegimiz oldu ismini Özlem koyduk. Normal doğumdan 40 gün önce dünyaya geldi. Sağlıklı olarak geldi. Boy 46.5 kilo 2.145 gram ama hiç bir şekilde küveze koyulmadı. Sadece hastanede bir süre toparlanana kadar bekletildi ve 31 Aralık 2012 de evine geldi. Size hizmetleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Özlemlerimizi özlemle giderdiğiniz için çok mutluyuz. Bunda emeği geçen tüm insanların eline sağlık.Allaha emanet olun.

A.M.

Merhaba çok kıymetli Şevket Alptürk hocam. Size ve Ekibinize çok teşekkür ederim. Bebeğimizi kucağımıza aldık ve çok mutluyuz. Size resimlerini gönderiyorum. Sevgi ve Saygılarımı sunarım

C.M.

Sayenizde Anne- Baba olmanın ne demek olduğunu öğrendik. Size tekrar tekrar binlerce kez teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız...

Ş.N.

Sayın şevket hocam sizlere tüm ekibinize sonsuz teşekkür ederim 4,5 aylık bir Oğlum var allah sizden razı olsun saygılar.

Z.H.

Sayın Şevket hocama ve tüm Doğuş Tüp Bebek Merkezi ekibine çok teşekkür ederim. 5 yıldır anne olmayı bekliyordum. Şuan 4 haftalık hamileyim ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

H.H.

Şevket Alptürk hocam çok teşekkür ederim. Bize dünyanın en güzel şeyi olan bu mutluluğu yaşamamıza vesile oldunuz çok sağolun başarılarınızın devamını dilerim.

K.A.

Sizin bu yaptığınıza nasıl teşekkür edilebilir ki anlatabilmek için kelimeler yetersiz kalır. Allahın izni ile bize sizin elinizden şifa geldi ve şimdi dört aylık bir oğlumuz var. Elinizden daha nice insanların şifa bulması dileğiyle.

K.N.

Sayın Şevket Hocam malesef ziyaretinize gelme fırsatımız olmadı. Bizi affedin. Meleğimiz doğdu maşallah çok sağlıklı, size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese selemlar. Allah sizden razı olsun.

H.B.

Sayenizde çok mutlu günler yaşıyoruz. Merkezinizde çalışan bütün arkadaşlar bizlere çok nazik ve güler yüzlü davrandılar. Kendimizi moral olarak iyi hissetmemize yardımcı oldular. Göstermiş olduğunuz tüm yardımlar, ilgi ve alakanız ayrıca güler yüzünüz için hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımızı iletiriz

D.R.

Merhabalar çok değerli Şevket hocam. Türkiye'de merkezinizden her bulunduğum ortamda bahsediyorum. Buradan da yazmak istedik. Merkezden çok memmun kaldım. Personel, hemşireler çok kıymetlisiniz hocam herkese tavsiye ediyorum.

Back To Top