skip to Main Content

Kıbrıs’ta tüp bebek uygulamaları kıbrıs için sağlık turizminde öncü tedavi olmuştur. Son yıllarda elde edilen başarılı sonuçlar ve hizmet kalitesi nedeniyle tüp bebek tedavisi için dünyadan binlerce aile merkezimiz doğuş tüp bebek merkezini tercih ederek tedaviye gelmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin (KKTC) tüp bebek tedavilerindeki başarılı uygulamaları tüm dünyada kabul görmüştür.

Dünyadaki diğer ülkeler ile kıyaslandığında kıbrıs tüp bebek fiyatları, hizmet kalitesi, başarı oranları, bekleme süresi ve gizlilik tüp bebek tedavilerinde tercih edilmemizin en önemli sebebidir.

Kıbrıs Tüp Bebek alanında yasal olarak aşılama, normal tüp bebek, yumurta donasyonu, tandem tedavi, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, taşıyıcı anne ve fetal redüksiyon  tedavilerinin uygulanması serbesttir.

Kıbrıs’ta tüp bebek işleminde üç (3) embriyo trasferi yasal olarak uygulanabilmektedir. Dünyadan çeşitli ülkelerde embriyo transfer sayısındaki kısıtlama nedeniyle tüp bebek tedavilerinde elde edilen başarılı sonuçların oranı düşmüştür. Bu nedenele yine kıbrıs tüp bebek tedavilerinde tercih merkezi konumundadır. 3 embriyo transferi gebelik başarısını etkileyen en önemli faktördür. Özellikle yaşı 35 üstü olan hastalarda embriyo transfer sayısı çok önem kazanmaktadır.

Bazı Avrupa ülkelerinde 40-45 yaş arası tüp bebek uygulamaları yasal değildir. Kıbrıs’ta tüp bebek işlemi 45 yaş ve üstündeki hastalara uygulanabilmektedir.

Kıbrıs’ta hem tüp bebek hem donasyon  aynı zamanda yasal olarak uygulanabilmesi çok önemli bir avantajlıdır.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

 

Doğuş Tüp Bebek Merkezini seçmenizin birçok nedeni var…

1) Yüksek Başarı
Dünya standartlarında yüksek gebelik oranları.

2) Kişiye Özel Mükemmel Tedavi
Çünkü bizim için bir hastadan çok daha fazlasını ifade ediyorsunuz.

3) Alanında En İyi Profesyoneller
Geniş kadromuz ile 365 gün hizmetinizde.

4) Açık ve Güvenilir Bilgi
Her çift, ilk randevudan itibaren kendilerine uygulanacak tedavi yöntemi hakkında detaylı olarak bilgilendirilir.

Kıbrıs doğal güzellikleri, tarihi yerleri, her mevsim muhteşem havası ile tüp bebek tedavileri için inanılmaz tatil imkanınıda beraberinde getirmektedir. Özellikle yaz aylarında tüp bebek tedavisi için gelen aileler tüm tedavilerini yani yaklaşık 15-20 günlük süreyi hem tedavi hemde tatil için Kıbrıs’ta geçirmek istemektedirler.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak tedaviniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Back To Top