skip to Main Content

Tüp bebek tedavisi doğal üremede oluşabilecek engelleri ortadan kaldırma ve başarılı sonuçlara ulaşma noktasında oldukça etkilidir. Bebek sahibi olma şansının yüksek olması tüp bebek tedavisine gösterilen ilgiyi de artırmaktadır. Kıbrıs tüp bebek tedavisine gösterilen ilginin fazla olmasının nedenlerin başında ise başarı oranlarının yüksek olması geliyor. Kıbrıs tüp bebek merkezimiz tarafından gerçekleştirilen tedaviler sayesinde çok daha etkin sonuçlar alabilmek mümkündür.

 

Günümüzde birçok kısırlık vakasında Kıbrıs tüp bebek tedavisi sayesinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Sıklıkla tedavi gerçekleştirilen vakalardan bazıları şunlardır;

 

Erkeklerde Kısırlık

 

Tüp bebek tedavisi, orta ve yüksek şiddette gerçekleşen erkekte kısırlık sorununda oldukça etkili bir tedavi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşılama tekniği de erkek kısırlığında kullanılan bir teknik olarak bilinse de Kıbrıs tüp bebek tedavisine kıyasla daha yetkinliği bulunmaktadır.

 

Erkeklerde Kısırlık Belirtileri

 

Enfeksiyon Kaynaklı Tubal Hastalıklar

 

Tubal cerrahi olarak adlandırılan alanın her geçen gün öneminin yitirmesinin en temel sebebi, tüp bebek tedavisinin günden güne gelişim göstermesidir. Günümüzde enfeksiyona bağlı oluşan tubal hastalıklarda öncelikli tedavi olarak tüp bebek tedavisi görülmektedir.

 

İleri Yaşa Bağlı Çocuk Sahibi Olamama

 

Anne olmak isteyen kadının yaşı 35 ve üzeri olduğu durumlara normal gebelik imkansız bir hale gelebilmektedir. Tüp bebek tedavisinde bile başarı oranı düşse dahi bir umut kapısının olması insanları tüp bebek tedavisine iten en önemli neden olur.

 

Kıbrıs tüp bebek merkezimiz ile gerçekleştirdiğiniz görüşmelerde sorunun kaynağına inilerek en detaylı araştırmalar yapılmaktadır. Bu sayede sizler için en uygun Kıbrıs tüp bebek tedavisi gerçekleştirilerek başarılı sonuçlara ulaşılmak hedeflenir.

 

Anne adaylarının merak ettikleri bir konu olan; Kadınlarda Yumurtalık Rezervi ve Önemi yazımızı inceleyebilirsiniz!

Back To Top