Yumurta Donasyonu Fiyatları

Yumurta donasyonu tedavisine başlamayı düşünen hastaların merak ettikleri konuların başında “yumurta donasyonu tedavisi ne kadardır?” sorusu gelir. Yumurta donasyonu fiyatları merkezden merkeze farklılık gösterir. Bazı merkezlerde tedavi düşük maliyetli gösterilmekte ancak tedavi sırasında öngörülmeyen ek uygulamalar ve masraflar çıkabilmektedir. Tedavide kullanılacak ilaçların, ön tedavinin, ve uygulamaların toplam maliyete ne kadar yansıtıldığına dikkat etmenizi ve tedaviye başlamadan önce detaylı bir araştırma yapmanızı öneririz.

Yumurta Donasyonu Tedavisi Fiyatını, Tedaviye Başlamadan Önce Öğrenin.

Yumurta donasyonu fiyatları, tedavi sürecine ve merkeze göre farklılık gösterir. Doğuş Tüp Bebek Merkezi’nde tedavinize başlamadan önce ödemeniz gereken bütün ücretler detaylı bir şekilde anlatılır. Seyahat, konaklama, ulaşım, yardımcı uygulamalar, ek yöntemler ve embriyo dondurma programları için ek maliyet söz konusuysa bu durum tedaviye başlamadan sözlü ve yazılı olarak size bildirilir. Böylece tedaviniz süresince ödeyeceğiniz toplam tutarı baştan bilirsiniz.

 

YUMURTA DONASYONU FİYATLARI İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Yumurta Donasyonu Tedavisini Devlet Karşılıyor mu?

Hayır. Yumurta donasyonu tamamen kişisel olarak finanse edilen bir tüp bebek uygulamasıdır. Devlet desteğinden faydalanamazsınız.

Yumurta Donasyonu Tedavisi Pahalı mıdır?

Yumurta donasyonu fiyatları tedavinin uygulanacağı merkeze ve çiftlerin tedavi programına göre değişiklik gösterir. Tedaviye başlamak isteyen çiftler kimi zaman merkez seçiminde fiyat ve ülke avantajına göre tercih yapmaktadır.

Yumurta donasyonu maliyeti şüphesiz tedaviye başlayacak çiftler için önemli bir konu. Ancak uygun fiyatlı olduğu düşünülerek başlanan tedaviler başarısız sonuçlanarak maddi ve manevi zorluklara sebep olabilmektedir. Tüp bebek merkezinizi seçerken fiyat avantajından önce merkezin başarı oranlarına bakmanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Yumurta Donasyonu Tedavisi Ne Kadar?

Güncel fiyat bilgilerimizi öğrenmek ve doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi’nde uygulanan tedaviler, 2021 yılı yumurta donasyonu fiyatları ve ödemelerle ilgili bilgi almak için 0542 856 18 70 numaralı telefonu arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.