skip to Main Content

Yumurta Nakli Fiyatları

Yumurta nakli fiyatları

Yumurta nakli işlemi tüp bebek uygulamaları arasında dünyada en yaygın uygulanan tedavilerin başında gelmektedir. Yumurta nakli tedavisinin yapıldığı müslüman ülkeler İran, Lübnan ve  Mısırı dır. Avrupada İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Güney Kıbrıs, Yunanistan ve İspanya’da yasal olarak yumurta nakli yapılmaktadır. Kuzey ve Güney Amerika ülkelerinde, Afrika ülkelerinin çoğunda, Avustralya’da ve birçok Asya ülkesinde yumurta nakli yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyetinde yumurta nakli veya bağışı  yasaktır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde (KKTC) ise yasal olarak yapılabilmektedir.

Kıbrıs yumurta nakli fiyatları yumurta donasyonu tedavisinin yasal olduğu ülkelere göre farklılık göstermektedir. Kıbrıs’ta yumurta donasyonu fiyatları Avrupa ve Amerikadaki merkezlere kıyasla çok daha ekonomiktir. Kıbrıs’ta Yumurta nakli fiyatlarının daha ekonomik olmasındaki sebep ülke kanunları, sağlık vergisi ve yumurta bağışı yapan kızların aldıkları ücretlerin farklılıklarıdır.  Amerikada yumurta donasyou tedavisi için 10.000 $ ödemeniz gerekirken Avrupadaki kliniklerde bu ücret 12.000 Euro dur. Kıbrıs Tüp Bebek konusunda dünya içerisinde saygın bir noktaya sahiptir. Yumurta donasyonu başarı oranı diğer ülkelere kıyasla çok daha yüksektir. Merkezimizde yumurta donasyonu tedavisi yaptıran tüm hasta gruplarında % 70 başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Kıbrıs’ta yumurta nakli fiyatları merkezler arasında farklılık göstermektedir. Tedavi ücretleri 3500 Euro ile – 8000 Euro arasında değişmektedir.  Yumurta donasyonu fiyatları alırken içerisine uçak bileti, konaklama ve havalimanı transferinin dahil olup olmadığını sorgulamalısınız.

Genel olarak tüp bebek tedavisi gören bir çiftte ön yargı ve stres kaçınılmazdır. Bu nedenle doğru ve tüm detayların konuşulabileceği bir ücretlendirme için lütfen bizimle irtibata geçin.

 

Randevu ve Detaylı Bilgi için : 0542 856 18 70

 

Back To Top