skip to Main Content

Doğuş Tüp Bebek Merkezi dünyadaki tıp teknolojisinin en son gelişmelerini takip ederek edinilmiş tecrübeleri, deneyimli ekibinden gelen bilgilerle birleştirerek Kıbrıs’ta Tüp Bebek alanında sizlere en iyiyi sunmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Merkezimiz Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri arasında 25+ yıllık geçmişiyle en tecrübeli, en prestijli ve en güvenilir merkezler arasında yer almaktadır. Kıbrıs Tüp Bebek ünitemiz dünyadın dört bir yanından her ay yüzlerce çifti özlemini duydukları yavrularına kavuşturmanın haklı gururu ve sevincini yaşamaktadır.

 Jin. Op. Dr. Şevket ALPTÜRK

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Ekibi - Dr. Şevket AlptürkMerkezimizin kurucu direktörü Jin. Op. Dr. Şevket Alptürk 1959 yılında Lefkoşa K.Kaymaklı’da doğdu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1983 yılında mezun olduktan sonra 1984-1989 yılları arasında 5 yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında ihtisas yaparak uzmanlık ünvanını aldı. Aynı süre zarfında Jinekolojik ve Obstetrik Ultrasonografi, Jinekolojik Endoskopi, Mikro Cerrahi ve Kolposkopi eğitimlerini tamamladı. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında In-Vitro Fertilizasyon ve Embriyo Transferi Teknikleri Konusunda Uzmanlık alarak tüp bebek uzmanlığı almıştır. Birçok yerli ve yabancı tıp dergilerinde makaleler yayınlamıştır. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır. Halen 1991 yılında kurmuş olduğu kendi merkezi olan Doğuş Hastanesi bünyesinde Kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebek tedavilerini tüm ekibi ile birlikte sürdürmektedir. Merkezimiz özellikle tüp bebek tedavisi için özenle donatılmış olup uzman kadrosu ile birlikte sizlerin hizmetindedir.

Sertifikaları:

1. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrocerrahi Sertifikası. 2. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Planlaması Sertifikası. 3. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Obstetrik Jinekolojik Ultrasonografi Sertifikası. 4. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Jinekolojik Kolposkopi ve Kriyocerrahi Sertifikası. 5. ‘’8 Mayıs Dünya Talasemi Günü “ Hemoglobinopatilerde Güncel Tedavi Yöntemleri Katılım Belgesi. 6. Kıbrıs Türk Tabibleri Birliği üyelik belgesi 7. Ulusal Jinekolojik ve Obstetrik Kongresi Katılım Belgesi. 8. Türkiye Sağlık ve Tedavi Vakfı Obstetik ve Jinekolojik Yenilikler Konulu Milli Tıp Eğitimi Toplantısına Katılım Belgesi. 9. T.C. Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlğı Uzmanlık Belgesi. 10. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Jinekolojik Endoskopi Sertifikası.

Doğuş Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi; Kadın doğum, infertilite (kısırlık) ve üreme biyoteknolojisi üzerine tam kapsamlı hizmet veren kadın doğum ve tüp bebek dal hastanesidir. Felsefemiz; İnfertilite tedavisi için başvuran hastalara hızlı, etkili, ucuz ve güvenli bir şekilde tedavi planları geliştirmektir.

Bebek sahibi olma isteği hayatınızdaki en önemli kararlardan biridir. Doğuş Tüp Bebek Merkezi ekibi olarak tüm amacımız, umutlarınızı bağladığınız yerde sizinle birlikte sonuna dek heyecanla ve tüm gücümüzle çalışarak mutlu sona ulaşmanızı sağlamaktır.

 

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Medikal Ekibi

Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanlarımız
Jin. Op.Dr.Şevket ALPTÜRK
Dr. Serhat PARTALCI

Anastezi Uzmanımız
Dr. Çağatay Çelik

Türkiye Koordinatörümüz
Ezgi Kalkan
Ezgi Karateke

Uluslararası Koordinatörlerimiz
Zeina Muharreb (İngilizce ve Arapça)
Gaia Garatti (İtalyanca)
Erdem Coşkun (Fransızca)
Arzu Kozkıran (Almanca)
Mirşat Mamedova (Rusça)

Embriyoloji Departmanı
Dr. Münevver Serdaroğulları
Emb. Can Erbulut
Emb. Fatma Tertemiz
Emb. Tonguz Çakmak
Emb. Gül Dağlı
Emb. Türkay Öyken
Emb. Selin Temi
Emb. Fikriye Ölmez
Emb. Nezire Haksever

Genetik Lab. Departmanı
Dr. Ayşe Sözüöz
Bio. Levent Erkan

Hemşirelerimiz
Havva Sağdeniz
Serap Menekşe
Cihan Seyitkuliyeva
Gül Doğan
Mirşat Mamedova
Öznur Doğan
Kübra Dinç
Zehra Meşe
Gülşat Kuliyeva
Nurettin Zadehan

Sekreter ve Muhasebe
Emine Karaman
Ayşe Gülpınar
Seda Demir
Leyla Gizem

Söförlerimiz
İbrahim Soyal
Kemal Doğancılı
Mehmet Erdem

Hasta Bakıcı Personel
Feray Kokulu
Filiz Karakaplan
Nevşim Yücener
Risalat Baratova
Nesrin Akdeniz
İçim Gökalp

Mutfak Sorumlusu
Fatma Bostantepe

Back To Top