skip to Main Content

Tüp Bebek Kıbrıs

Kıbrıs’ta tüp bebek uygulamaları kıbrıs için sağlık turizminde öncü tedavi olmuştur. Son yıllarda elde edilen başarılı sonuçlar ve hizmet kalitesi nedeniyle tüp bebek tedavisi için dünyadan binlerce aile kıbrısı tercih ederek tedaviye gelmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin ( KKTC ) tüp bebek tedavilerindeki başarılı uygulamaları tüm dünyada kabul görmüştür.

Dünyadaki diğer ülkeler ile kıyaslandığında kıbrıs tüp bebek fiyatları, hizmet kalitesi, başarı oranları, bekleme süresi ve gizlilik tüp bebek tedavilerinde tercih edilmemizin en önemli sebebidir.

Kıbrıs Tüp Bebek alanında yasal olarak normal tüp bebek, yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, cinsiyet seçimi ve aşılama tedavilerinin uygulanması serbesttir.

Kıbrıs’ta tüp bebek işleminde üç (3) embriyo trasferi yasal olarak uygulanabilmektedir. Dünyadan çeşitli ülkelerde embriyo transfer sayısındaki kısıtlama nedeniyle tüp bebek tedavilerinde elde edilen başarılı sonuçların oranı düşmüştür. Bu nedenele yine kıbrıs tüp bebek tedavilerinde tercih merkezi konumundadır. 3 embriyo transferi gebelik başarısını etkileyen en önemli faktördür. Özellikle yaşı 35 üstü olan hastalarda embriyo transfer sayısı çok önem kazanmaktadır.

Bazı Avrupa ülkelerinde 40-45 yaş arası tüp bebek uygulamaları yasal değildir. Kıbrıs’ta tüp bebek işlemi için 45 yaşına kadar uygulama yapılabilmektedir.

Kıbrıs’ta hem tüp bebek hem donasyon hemde cinsiyet seçiminin aynı zamanda yasal olarak uygulanabilmesi çok önemli bir avantajlıdır.

Kıbrıs doğal güzellikleri, tarihi yerleri, her mevsim muhteşem havası ile tüp bebek tedavileri için inanılmaz tatil imkanınıda beraberinde getirmektedir. Özellikle yaz aylarında tüp bebek tedavisi için gelen aileler tüm tedavilerini yani yaklaşık 15-20 günlük süreyi hem tedavi hemde tatil için Kıbrıs’ta geçirmek istemektedirler.

Merkezimiz Doğuş Tüp Bebek Merkezi tedaviniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Back To Top